ucretsiz-sinirsiz-takipci-kazanmak

Instagram hesabını yükseltmek herkes tarafından istenilen ve sıkça aranan bir durum. İnternet üzerinde birçok ücretsiz takipçi kazanmak için uygulamalar olsa da sınırsız olarak takipçi veren site ya da uygulama bulmak oldukça güç. Eğer sizler de Instagram hesabınızdaki takipçileri arttırmak ve popüler olmak istiyorsanız, aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram başta olmak üzere sosyal medya platformlarında ücretsiz takipçi kazanmak zor bir işlem gibi görülse de aslında çok basittir. Yapacağınız birkaç adım ile çok basit bir şekilde hesabınıza takipçilerinizi yükleyebilirsiniz. 

Takipçi hilesi aslında datalarda yer alan ya da uygulamaları kullanan kullanıcıların birbirlerini takip etmesi ya da herhangi birini takip etmeden, sadece kendi takipçisini arttırma üzerinedir. Ücretsiz takipçi arttırma seçenekleri ise şu şekildedir;

takipçi ınfluencer
Influencer

Takibe Takip (GT) İşlemi

Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve istediğiniz sektördeki kişilerin takip etmesini sağlamanın en iyi yolu takibe takip yapmaktır. Bu işlemle birlikte Instagram’da sektörünüze ya da kategorinize yakın bir sayfayı belirleyebilirsiniz. Bu sayede ilgi duyacak kişilere istek atabilirsiniz. Bu işlem diğer seçeneklere göre daha uzun sürede dönüşler sağlasa da herkes tarafından sıkça tercih edilmektedir. Gönderdiğiniz istek sonucu hesabınız o kullanıcının arkadaşlık isteğine düşecek ve dikkatini çekecektir. Hesabınızı inceledikten sonra hesabınıza uygun bir kişiye istek attığınız için geri dönüş yapma yani GT yapma oranı yüksektir.

Bu işlemi yaparken Instagram’daki istek atma ve işlem limitlerine dikkat etmeniz gerekir. Eğer aşırı işlem yaparsanız hesabı geçici olarak engellenebilir.

Follow Back
Follow Back
Ücretsiz Takipçi Uygulamaları

Güvenli ücretsiz takipçi kazanma uygulamaları son dönemde Google Play ve App Store’da sıkça görülmektedir. Ancak bu uygulamalardan bazıları atma işlemini sağlamamaktadır. Bu noktada yapacağınız işlem ise ücretsiz uygulamalarını incelemek, en iyi yorumları alan uygulamalara bakmak ve indirerek deneme yapmaktır.

Özellikle anlık ücretsiz veren uygulamalar çok daha güvenilirdir ve uzun süre kullanabilirsiniz. Uygulamalar kredi yöntemiyle çalışmaktadır ancak bu krediler için herhangi bir ödeme yapmanız talep edilmemektedir. Sizden istenilen adımları yerine getirmeniz halinde uygulama sizlere farklı oranlarda puanlar hediye eder. Bu puanları ücretsiz bir şekilde kullanarak hesabınızdaki takipçiyi arttırabilirsiniz. 

taskzoid-app

Ücretsiz Uygulamalardan Takipçi Atarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Uygulamanın Google Play Store ya da App Store üzerinden yayınlandığında emin olun. Aracı link ya da uygulamalara itibar etmeyin, doğrudan telefonunuzdaki APP uygulamasından indirin. APP Store ve Play Store dışındaki uygulamalar hesabınızın bilgilerini alabilmektedir. 
  • Uygulamayı yükledikten sonra sizden istenilen adımları doğru bir şekilde yapmaya özen gösterin. Hatalı bir işlem yapmanız halinde ücretsiz kredi kazanamazsınız. Bu da takipçi atmamanıza sebep olur. Ancak eğer hatalı bir işlem yaptıysanız üzülmeyin, uygulamalar puan kazanma süresi dolduktan sonra tekrar farklı adımları sizden isteyerek puan hediye etmektedir.
  • Uygulamada son aşamaya gelip hesabınıza takipçi attırırken eğer iptal olmasını istemiyorsanız; hesabınızın gizli olmamasına ve kullanıcı adını doğru yazdığınıza emin olun.

Tüm bu işlemleri yapmanız halinde sizler de güvenilir bir şekilde ücretsiz takipçi elde edebilirsiniz. Hesabınızı yükselterek daha kaliteli ve popüler bir hale getirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir